Sme dynamická spoločnosť so sídlom v Bratislave. Počas mnohých rokov sa nám podarilo zhromaždiť veľké množstvo kvalifikovaných pracovníkov, špecializujúcich sa na zváranie, priemyselnú montáž, potrubárske práce, murárske práce a lešenárské práce.

Momentálne sa rozširujeme na trhu práce a so svojimi kvalifikovanými pracovníkmi sa úspešne uplatňujeme na celom európskom území. Vďaka spolupráci s mnohými najmä Holandskými partnermi, je Holandsko naším hlavným partnerom, avšak máme taktiež širokú sieť partnerov po celej Európe a tak môžeme ľahko presúvať naše špecializované tímy tam, kde je to najviac potrebné. Momentálne máme veľkú ambíciu presadiť sa aj na domácom trhu.

Rozsah našich aktivít je široký a zahŕňa:

  • Lešenárske práce
  • Zváracie práce na olejových a plynových potrubiach
  • Elektroinštalačné práce
  • Práca s železnými a oceľovými konštrukciami
  • Práce v lodeniciach
  • Verejné zákazky
  • Udržiavacie práce v rôznych výrobných zariadeniach
  • Zváracie práce všetkých typov (Všetci naši zamestnanci vlastnia štátne zváračské skúšky na konkrétny druh zákazky)

Pracujeme iba s vlastnými zamestnancami, ktorí sú oficiálne prihlásení na Slovensku. Naša spoločnosť nemá žiadne záväzky voči bankám, sociálnym, či zdravotným poisťovniam, daňovému úradu ani k žiadnym iným inštitúciám.

Sme v neustálom kontakte s hlavnými štátnymi orgánmi, európskymi ambasádami a na základe toho máme neustále aktualizované informácie o vývoji bilaterálnych dohôd, na základe ktorých sa vieme vysporiadať s dokumentami, potrebnými k pohybu pracovníkov po celej európe.

Vysoko technická a profesionálna úroveň našich kvalifikovaných pracovníkov je pre našu spoločnosť samozrejmosťou a na požiadanie klienta je taktiež možné posielať pracovníkov na pracovné skúšky, pretestovanie či doplnenie si špecializácie, nakoľko naša spoločnosť spolupracuje s popredným Slovenským zváračským ústavom so sídlom v Bratislave a Košiciach.

Referencie

Ponuky práce

Zváračské práce

Lešenárske práce

Murárske práce

Potrubárske práce

Priemyselní maliari

Vodoinštalačné práce

Kontakt

QOROQ, s.r.o.
Dúbravská cesta 1793/2
831 06 Bratislava
Slovakia

IČO: 52 402 053
DIČ: 2121036962
IČ DPH/VAT: SK2121036962
podľa §4

CEO
Mgr. Tomáš Bolfa
info@qoroq.sk
mobil: +421 / 905 682 476

Ekonomické oddelenie
Ing. Marián Vanek
marian.vanek@kristosconsulting.sk

Mzdové oddelenie
Kristína Vidová
office@kristosconsulting.sk